FH2000021
Номер детали производителя:
FH2000021
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)