YQ12M00000S416
Номер детали производителя:
YQ12M00000S416
Производитель/бренд:
TGS
Часть описания:
CRYSTALS 12MHZ 30PPM 16PF SMD
Производитель :
TGS
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
16pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, J-Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)