953107-2000-AR-PR
Номер детали производителя:
953107-2000-AR-PR
Часть описания:
CONN RCPT 7POS 0.079 GOLD SMD
Current Rating (Amps) :
1A
Features :
Pick and Place
Insulation Height :
0.169" (4.30mm)
Number of Positions :
7
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Pitch - Mating :
0.079" (2.00mm)
Voltage Rating :
1000VDC