GP3100E-14S-7P
Номер детали производителя:
GP3100E-14S-7P
Производитель/бренд:
Amphenol Industrial
Часть описания:
CONN PLUG W/PINS
Производитель :
Amphenol Industrial
Категория продукта :
Круглые соединители в сборе
Cable Opening :
Color :
Connector Type :
Contact Finish - Mating :
Current Rating (Amps) :
Fastening Type :
Features :
Ingress Protection :
Material Flammability Rating :
Mounting Feature :
Mounting Type :
Number of Positions :
Operating Temperature :
Orientation :
Primary Material :
Product Status :
Active
Shell Finish :
Shell Material :
Shell Size - Insert :
Shell Size, MIL :
Shielding :
Termination :
Voltage Rating :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    Sensor Cables / Actuator Cables
    Xlr, 6 Pole(s), Female, Solder T
    XLR 3 POLE MALE, MACHINED CONTAC
    1/4 STEREO/XLR PCB 10 SKT
Каталог сопутствующих товаров
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER
  • Kycon
    CONN RCPT FMALE MINI DIN 6P SLDR
  • CUI Devices
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE MINI DIN 4P SLDR
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
GP310 Cornell Dubilier Electronics 8,229 CAP CER 100PF 1KV Y5P RADIAL