LCAF1-12F-X
Номер детали производителя:
LCAF1-12F-X
Производитель/бренд:
Panduit Corporation
Часть описания:
CONN TERM RECT TONG 1 AWG #1/2
Состояние запаса:
10
Производитель :
Panduit Corporation
Категория продукта :
ушки
Color :
Pink
Features :
Insulation :
Non-Insulated
Length - Overall :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Product Status :
Obsolete
Stud/Tab Size :
1/2 Stud
Tab Thickness :
0.120" (3.05mm)
Terminal Style :
Single Stud Hole
Terminal Type :
Rectangular Tongue
Termination :
Crimp, Barrel
Width - Outer Edges :
0.800" (20.32mm)
Wire Gauge :
1 AWG