LCAF1-12-X
Номер детали производителя:
LCAF1-12-X
Часть описания:
CONN TERM RECT TONG 1 AWG #1/2
Состояние запаса:
3
Color :
Pink
Length - Overall :
2.310" (58.67mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Product Status :
Active
Stud/Tab Size :
1/2 Stud
Tab Thickness :
0.120" (3.05mm)
Width - Outer Edges :
0.800" (20.32mm)
Wire Gauge :
1 AWG