BTBH15L-H25
Номер детали производителя:
BTBH15L-H25
Производитель/бренд:
IDEC
Часть описания:
EASY-STACK SURFACE MOUNT 25 POLE
Производитель :
IDEC
Категория продукта :
Специализированный
Current - IEC :
Current - UL :
15 A
Features :
Housing Color :
Black
Mounting Type :
Direct Mount
Number of Levels :
1
Number of Positions :
25
Product Status :
Active
Terminal - Width :
303.8mm
Termination Style :
Screw
Type :
Middle
Voltage - IEC :
Voltage - UL :
600 V
Wire Gauge or Range - AWG :
14-22 AWG
Wire Gauge or Range - mm² :
2mm²