BTBH15-H10
- Номер детали производителя:
- BTBH15-H10
- Производитель/бренд:
- IDEC
- Часть описания:
- EASY-STACK SURFACE MOUNT 10 POLE
- Производитель :
- IDEC
- Категория продукта :
- Специализированный
- Current - IEC :
- Current - UL :
- 10 A
- Features :
- Housing Color :
- Black
- Mounting Type :
- Direct Mount
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 10
- Product Status :
- Active
- Terminal - Width :
- 110.0mm
- Termination Style :
- Screw
- Type :
- Middle
- Voltage - IEC :
- Voltage - UL :
- 600 V
- Wire Gauge or Range - AWG :
- 14-22 AWG
- Wire Gauge or Range - mm² :
- 1.25mm²