334C1000B4C3T
- Номер детали производителя:
- 334C1000B4C3T
- Часть описания:
- XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±50ppm
- Current - Supply (Max) :
- 65mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V