334C1000B3C3T
- Номер детали производителя:
- 334C1000B3C3T
- Производитель/бренд:
- CTS Corporation
- Часть описания:
- XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
- Производитель :
- CTS Corporation
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±50ppm
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 65mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output :
- HCMOS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- VCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V