SLW20S-1C7LF
Номер детали производителя:
SLW20S-1C7LF
Часть описания:
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM PCB
Connector/Contact Type :
Contacts, Vertical - 1 Sided
Contact Finish :
Tin
FFC, FCB Thickness :
0.33mm
Height Above Board :
0.217" (5.50mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Product Status :
Active
Voltage Rating :
100V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB