YK4411303000G
- Номер детали производителя:
- YK4411303000G
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.374"
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Features :
- Number of Circuits :
- 13
- Number of Wire Entries :
- 13
- Pitch :
- 0.374" (9.50mm)
- Voltage Rating :
- 300V