YK4411003000G
- Номер детали производителя:
- YK4411003000G
- Производитель/бренд:
- Amphenol Anytek
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374"
- Производитель :
- Amphenol Anytek
- Категория продукта :
- Барьерные блоки
- Barrier Type :
- 3 Wall (Tri)
- Bottom Termination :
- PC Pin
- Color :
- Black
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Features :
- Number of Circuits :
- 10
- Number of Rows :
- 1
- Number of Wire Entries :
- 10
- Pitch :
- 0.374" (9.50mm)
- Product Status :
- Active
- Terminal Block Type :
- Barrier Block
- Top Termination :
- Screws with Captive Plate
- Voltage Rating :
- 300V