YK3210503000G
- Номер детали производителя:
- YK3210503000G
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.3"
- Barrier Type :
- 2 Wall (Dual)
- Bottom Termination :
- PC Pin
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Number of Circuits :
- 5
- Number of Wire Entries :
- 5
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Voltage Rating :
- 300V