YK3211203000G
- Номер детали производителя:
- YK3211203000G
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.3"
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Number of Circuits :
- 12
- Number of Wire Entries :
- 12
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Voltage Rating :
- 300V