YK3311103000G
- Номер детали производителя:
- YK3311103000G
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.325"
- Barrier Type :
- 3 Wall (Tri)
- Bottom Termination :
- PC Pin
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Number of Circuits :
- 11
- Number of Wire Entries :
- 11
- Pitch :
- 0.325" (8.26mm)
- Voltage Rating :
- 300V