YK3310403000G
- Номер детали производителя:
- YK3310403000G
- Часть описания:
- CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325"
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Number of Circuits :
- 4
- Number of Wire Entries :
- 4
- Pitch :
- 0.325" (8.26mm)
- Voltage Rating :
- 300V