95-132I25-P
Номер детали производителя:
95-132I25-P
Производитель/бренд:
Aries Electronics, Inc.
Часть описания:
SOCKET ADAPTER QFP TO 132PGA
Производитель :
Aries Electronics, Inc.
Категория продукта :
Гнездовые адаптеры
Board Material :
FR4 Epoxy Glass
Contact Finish - Mating :
Tin
Contact Finish - Post :
Tin-Lead
Convert From (Adapter End) :
QFP
Convert To (Adapter End) :
PGA
Housing Material :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Pins :
132
Pitch - Mating :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Post :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CABLE 4POS .100 JUMPER 2.5 INCH
    CABLE 4POS .100 JUMPER 2 INCH
    CABLE 4POS .100 JUMPER 3 INCH
    CABLE 12POS .100 JUMPER 4 INCH
    CABLE 12POS .100 JUMPER 5 INCH