M602-025.0M
Номер детали производителя:
M602-025.0M
Производитель/бренд:
Connor Winfield
Часть описания:
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Производитель :
Connor Winfield
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±280ppb
Function :
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
TCXO
Voltage - Supply :
3.3V