P222-125.0M
Номер детали производителя:
P222-125.0M
Часть описания:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
90mA
Frequency :
125 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V