HSM613-100.0M
- Номер детали производителя:
- HSM613-100.0M
- Производитель/бренд:
- Connor Winfield
- Часть описания:
- XTAL OSC XO 100.0MHZ HCMOS SMD
- Состояние запаса:
- 145
- Производитель :
- Connor Winfield
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 40mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- HCMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V