511FBA200M000BAG
Номер детали производителя:
511FBA200M000BAG
Часть описания:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
23mA
Frequency :
200 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.050" (1.28mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD