OH300-50503CF-010.0M
Номер детали производителя:
OH300-50503CF-010.0M
Производитель/бренд:
Connor Winfield
Часть описания:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS
Состояние запаса:
64
Производитель :
Connor Winfield
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±5ppb
Function :
Height - Seated (Max) :
0.500" (12.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
CMOS
Package / Case :
7-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
OCXO
Voltage - Supply :
3.3V