XT3620H10M
Номер детали производителя:
XT3620H10M
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
CRYSTAL, XT36C SERIES
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
110 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Type :
MHz Crystal
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB