XT3620H12M
Номер детали производителя:
XT3620H12M
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension :
0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB