MSAS-03BMMB-SR7001
Номер детали производителя:
MSAS-03BMMB-SR7001
Производитель/бренд:
Amphenol LTW
Часть описания:
M12 CONN SCREW IN 90
Производитель :
Amphenol LTW
Категория продукта :
Круглые соединители в сборе
Cable Opening :
0.157" ~ 0.276" (4.00mm ~ 7.00mm)
Color :
Black
Connector Type :
Receptacle, Male Pins
Contact Finish - Mating :
Gold
Current Rating (Amps) :
4A
Fastening Type :
Threaded
Features :
Backshell
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material Flammability Rating :
Mounting Feature :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Number of Positions :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Orientation :
A
Primary Material :
Plastic
Product Status :
Active
Shell Finish :
Shell Material :
Polyamide (PA), Nylon
Shell Size - Insert :
M12-3
Shell Size, MIL :
Shielding :
Shielded
Termination :
Screw
Voltage Rating :
250V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER