CSA309-11.000MABJ
Номер детали производителя:
CSA309-11.000MABJ
Производитель/бренд:
Citizen Finedevice Co., LTD.
Часть описания:
CRYSTAL 11.0000MHZ 18PF TH
Производитель :
Citizen Finedevice Co., LTD.
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
11 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.354" (9.00mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
Cylindrical Can, Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.118" Dia x 0.346" L (3.00mm x 8.80mm)