TPMD107K016S0040
- Номер детали производителя:
- TPMD107K016S0040
- Capacitance :
- 100 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40mOhm @ 100kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.122" (3.10mm)
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 16 V