DCD-12AFEM-LR7A10
Номер детали производителя:
DCD-12AFEM-LR7A10
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 32.8'
1st Connector Type :
Plug, Right Angle
Length :
32.8' (10.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG