DCD-12AFDM-LR7A05
Номер детали производителя:
DCD-12AFDM-LR7A05
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 16.4'
1st Connector Type :
Plug, Right Angle
Length :
16.40' (5.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG