EM1658-T-72#
- Номер детали производителя:
- EM1658-T-72#
- Производитель/бренд:
- Pomona Electronics
- Часть описания:
- CBL ASSY N TYPE PLUG RG214 DS 6'
- Производитель :
- Pomona Electronics
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-214 DS
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 72.0" (1.8m) 6.0'
- Operating Temperature :
- 89°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms