DCD-12AFFM-QR8F01
Номер детали производителя:
DCD-12AFFM-QR8F01
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 3.28'
1st Connector Gender :
Female Sockets
1st Connector Type :
Receptacle, Right Angle
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof; NMEA 2000
Length :
3.28' (1.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG