DCD-12AMDM-LL7A01
Номер детали производителя:
DCD-12AMDM-LL7A01
Производитель/бренд:
Amphenol LTW
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 3.28'
Производитель :
Amphenol LTW
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Female Sockets, Male Pins
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
12 (9 + 2 Power + PE)
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
Keyed
1st Connector Shell Size - Insert :
D
1st Connector Type :
Receptacle
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polyvinyl Chloride (PVC)
Cable Type :
Round
Color :
Black
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
3.28' (1.00m)
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Usage :
Industrial Environments
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG