R285004221
- Номер детали производителя:
- R285004221
- Производитель/бренд:
- Radiall USA, Inc.
- Часть описания:
- CABLE ASSEMBLY / MMS MALE-MALE C
- Производитель :
- Radiall USA, Inc.
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- MMS Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- MMS Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-178
- Color :
- Brown
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms