R285005221
Номер детали производителя:
R285005221
Производитель/бренд:
Radiall USA, Inc.
Часть описания:
MMS M-M RA 20CM 2/50 RG178LC
Производитель :
Radiall USA, Inc.
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
MMS Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
MMS Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
78.7" (2.0m) 6.6'
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
MMS to MMS
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
    BAN2 U-LINK SPL AMD BLUE D12MM
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD GRE
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD RED
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"