FN9222SR-12-06
- Номер детали производителя:
- FN9222SR-12-06
- Часть описания:
- PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
- Состояние запаса:
- 108
- Current Rating - Filter :
- 12A
- Features :
- Bleed Resistor
- Mounting Type :
- Panel Mount, Snap-In
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 29.40mm x 20.80mm
- Panel Thickness :
- 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
- Product Status :
- Active
- Switch Features :
- Termination :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)