FN9222-15-06
- Номер детали производителя:
- FN9222-15-06
- Часть описания:
- PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
- Current Rating - Filter :
- 15A
- Features :
- Front or Rear Side Mount
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
- Panel Thickness :
- Product Status :
- Active
- Switch Features :
- Termination :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)