R302255002150
- Номер детали производителя:
- R302255002150
- Часть описания:
- MML / PLUG H2.5 - SMA PLUG CABLE
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms