R302205001400
Номер детали производителя:
R302205001400
Часть описания:
MML / PLUG H1.5 PIGTAIL 0.81/50/
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
Cable (Round)
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
15.75" (400.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
MML to Cable
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"