AE320WH32BC
Номер детали производителя:
AE320WH32BC
Производитель/бренд:
Conesys
Часть описания:
CONN RCPT FMALE 32POS CRIMP
Состояние запаса:
57
Производитель :
Conesys
Категория продукта :
Круглые соединители в сборе
Cable Opening :
Color :
Olive Drab
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish - Mating :
Current Rating (Amps) :
Fastening Type :
Threaded
Features :
Ingress Protection :
Material Flammability Rating :
Mounting Feature :
Flange
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
32
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Orientation :
C
Primary Material :
Metal
Product Status :
Active
Shell Finish :
Olive Drab Cadmium
Shell Material :
Aluminum
Shell Size - Insert :
H-32
Shell Size, MIL :
Shielding :
Shielded
Termination :
Crimp
Voltage Rating :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER