A-1PA-081-250B2
Номер детали производителя:
A-1PA-081-250B2
Производитель/бренд:
Amphenol RF
Часть описания:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 9.843"
Производитель :
Amphenol RF
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
U.FL (UMCC), AMC Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.843" (250.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"