A-1PA-113-045B2
Номер детали производителя:
A-1PA-113-045B2
Часть описания:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 1.772"
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
1.772" (45.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"