R302255003250
- Номер детали производителя:
- R302255003250
- Часть описания:
- MML / PLUG H2.5 PIGTAIL 1.37/50/
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- Cable (Round)
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms