CB0.81-2IPX-7.5IN
Номер детали производителя:
CB0.81-2IPX-7.5IN
Часть описания:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 7.5"
1st Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
7.500" (190.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
IPEX MHF1 to IPEX MHF1
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"