CB0.81-2IPX-12IN
- Номер детали производителя:
- CB0.81-2IPX-12IN
- Производитель/бренд:
- Lighthorse Technologies Inc.
- Часть описания:
- I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 12"
- Состояние запаса:
- 200
- Производитель :
- Lighthorse Technologies Inc.
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms