DV35K4032R2
- Номер детали производителя:
- DV35K4032R2
- Производитель/бренд:
- Bourns, Inc.
- Часть описания:
- DV SERIES 35V 4032 PKG SMD VARIS
- Производитель :
- Bourns, Inc.
- Категория продукта :
- Варисторы, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- 1400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 3.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 4032 (10080 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V