DV35K3225R2
- Номер детали производителя:
- DV35K3225R2
- Производитель/бренд:
- Bourns, Inc.
- Часть описания:
- DV SERIES 35V 3225 PKG SMD VARIS
- Производитель :
- Bourns, Inc.
- Категория продукта :
- Варисторы, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 3225 (8063 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V