FL086-3KM+
Номер детали производителя:
FL086-3KM+
Производитель/бренд:
Mini-Circuits
Часть описания:
FLEX BL CA KM/KM 3" ROHS
Состояние запаса:
5
Производитель :
Mini-Circuits
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
0.086" Flexible Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"