FL0800005Q
Номер детали производителя:
FL0800005Q
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600 Ohms
Frequency :
8 MHz
Frequency Stability :
±70ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.78mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)