335BPA100M
- Номер детали производителя:
- 335BPA100M
- Часть описания:
- CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL
- Capacitance :
- 3.3 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50.238Ohm @ 120Hz
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 85°C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Axial, Can
- Ripple Current @ Low Frequency :
- 46 mA @ 120 Hz
- Size / Dimension :
- 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 100 V